MORZA SZUM, PTAKÓW ŚPIEW …

MORZA SZUM, PTAKÓW ŚPIEW …

Za nami długo oczekiwany wyjazd nad morze. Trudno opisać nasze wrażenia, bo przecież był to cudowny czas zaprzyjaźniania się z morzem, zwiedzania i poznawania historii naszego pięknego kraju. Jak więc było? Było po prostu FANTASTYCZNIE. Mieszkaliśmy we Władysławowie, które okazało się malowniczą, typowo turystyczna miejscowością z pełnym uroku portem, który zwiedziliśmy trzeciego dnia naszego pobytu. Niezwykle ważnym i pełnym wrażeń był dzień drugi, kiedy to odwiedziliśmy  Gdańsk, Westerplatte oraz Sopot. Wróciliśmy wieczorem zmęczeni, ale z głowami pełnymi pięknych obrazów. Kolejne dni przyniosły równie interesujące wyjazdy do Helu oraz do Gdyni. Był również czas na plażowanie i krótką kąpiel w morzu. A może wrócimy nad morze za rok?