„Życie jest pięknym krajobrazem Bo w życiu wiele się zmienia Dzisiaj jesteśmy razem Jutro zostaną wspomnienia.”

„Życie jest pięknym krajobrazem Bo w życiu wiele się zmienia Dzisiaj jesteśmy razem Jutro zostaną wspomnienia.”

Mimo iż wszyscy uczniowie z niecierpliwością oczekują na koniec roku szkolnego, gdy on przychodzi, nagle uzmysławiamy sobie, że wszędzie dobrze, ale …. w szkole najlepiej. Tu są nasi koledzy, przyjaciele, tutaj są nauczyciele, którzy zawsze chcą dla nas dobrze. Tutaj się uczymy, bawimy, a czasem nawet śpimy … Dlatego trudno nam się rozstać.

Zakończenie roku szkolnego w naszym Zespole podzielone są na dwie uroczystości – tę przeznaczona dla dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz tę, w której uczestniczą uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Obie przyniosły wiele wzruszeń. Nasi młodsi koledzy pięknie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie,  a wiadomo, że nikt nie potrafi tak rozczulić jak maluchy. W piątek zaś Pani Dyrektor Ewelina Trzpis wraz z nauczycielami podsumowała osiągnięcia uczniów w kończącym się roku szkolnym. Przyszedł więc czas pożegnania z koleżankami i kolegami z klasy trzeciej gimnazjum. Łzy lały się strumieniami … Pamiętajmy jednak, że zawsze gdy coś się kończy, coś nowego się zaczyna … Powodzenia kochani na tej nowej drodze!