Witaj wiosno !!!

Witaj wiosno !!!

NARESZCIE! Pożegnaliśmy dziś zimę i z wielka radością powitaliśmy długo wyczekiwaną wiosnę. Po miesiącach z mrozem, śniegiem (którego co prawda nie było za wiele) i krótkimi dniami nie mogliśmy się doczekać słońca i cieplejszej aury. Co prawda pierwszy dzień wiosny nie był aż tak gorący jak byśmy chcieli, ale próbowaliśmy rozgrzać się w inny sposób. Samorząd uczniowski ogłosił pierwszy dzień kalendarzowej wiosny dniem kolorowym. Każda klasa wylosowała jeden kolor i jej uczniowie musieli się postarać aby jak najwięcej tego koloru mieć na sobie. Było barwnie i wesoło, od razu można było poczuć wiosenny powiew… Klasy I i III oraz oddziały przedszkolne zostały zaproszone w tym dniu na występ „Rzepka”, przygotowany przez klasę drugą wraz z wychowawczynią, panią Haliną Szczerbą. Dzieci zaprezentowały wspaniale stroje, które idealnie pasowały do recytowanego wiersza.

Teraz czekamy na same słoneczne dni!