W karnawale same bale….

W karnawale same bale….

Karnawał to dla  wszystkich czas niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Bale karnawałowe są  atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

W naszej szkole bale karnawałowe trwały od 3 do 10 lutego. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie.  Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III zamieniły swoje klasy w sale balowe, a ich zjawiskowy wygląd wprowadził ich w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Uczniowie przebrani w kolorowe stroje wcielili się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy świetnie się bawili uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach. Muzyka porwała wszystkich do tańca. W trakcie karnawałowych szaleństw był czas na  słodką przekąskę, jak również na pamiątkowe zdjęcia.