Unihokej chłopcy grupa starsza

Unihokej chłopcy grupa starsza

7 listopada w Padwi Narodowej odbył się finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców. W wyniku losowania reprezentanci Zespołu Szkół w Glinach Małych trafili do grupy z rówieśnikami z Borowej, Gawłuszowic oraz Tuszowa Narodowego. W efekcie wyrównanej walki, po dwóch remisach oraz zwycięstwie uczniowie Naszej Szkoły dostali się do ścisłego, czterozespołowego finału. Po porażce z zespołem z Padwi Narodowej oraz pechowym remisie z Wolą Mielecką chłopcy uplasowali się na IV miejscu w powiecie, uznając wyższość kolegów z Gawłuszowic, Woli Mieleckiej oraz Padwi Narodowej.

Szkołę reprezentowali: Naprawa Michał, Miłoś Rafał, Masztalerz Marek, Trzpis Maksymilian, Kalicki Michał, Burczy Tomasz oraz Kiwior Mikołaj, Stachura Radosław, Polit Igor, Szarek Tomasz.