U babci jest słodko, świat pachnie szarlotką…

U babci jest słodko, świat pachnie szarlotką…

W naszej szkole podstawowej zapraszanie Babć i Dziadków na uroczystość ich święta to tradycja na stałe wpisana w repertuar szkolnych imprez. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen wzruszeń, uśmiechu i szczerej radości, bo przecież nic nie uszczęśliwia bardziej niż widok występującego specjalnie dla nas wnuczka lub wnuczki.

W pięknie przygotowanej z tej okazji sali dzieci zaprezentowały się ze wspaniałym programem artystycznym. Najmłodsi nie tylko zaprezentowali wiersze i piosenki, ale również zatańczyli w rytm piosenki „You`re the one that I want”! Dzieci z klas I – III kontynuowały rozpoczęty program prezentując wiersze, śpiewane solo i wspólnie utwory, scenki oraz  tańce. Po zakończeniu występów Pani Dyrektor Ewelina Trzpis złożyła życzenia w imieniu całej szkolnej społeczności, a także  podziękowała Paniom: Katarzynie Smoleń, Joannie Naprawie, Beacie Borek – Gawżyńskiej, Halinie Szczerbie oraz Ewie Pietruszce za wspaniałe przygotowanie dzieci, doceniając fakt, iż każde dziecko choć przez chwile prezentowało się indywidualnie, co szczególnie cieszy wszystkie Babcie i wszystkich Dziadków. Następnie wspólnie odśpiewano „Sto lat”, a dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty. Jak co roku,  rodzice zaprosili wszystkich gości na poczęstunek.

 

Cała szkolna społeczność przyłącza się do życzeń śpiewając: „Sto lat to za mało, sto lat to za mało…”.