Turniej wiedzy Pożarniczej

Turniej wiedzy Pożarniczej

15 marca odbył się Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej, w której wystartowało kilkoro uczniów naszej szkoły.  Rodzeństwo Marek i Beata Masztalerz zdobyli kolejno I oraz II miejsce, a co za tym idzie awans do etapu rejonowego! To wspaniałe osiągnięcie, gdyż jak wiemy pytania na turnieju nie nalezą do łatwych i przygotowanie się do nich wymaga dużego wysiłku oraz dużej ilości czasu. Tym bardziej gratulujemy Markowi, Beacie i oczywiście Pani Joannie Naprawie, która co roku zajmuje się koordynacją konkursu wraz z organizacją eliminacji na etapie szkolnym.

Na turniej zaproszono również Szymona Gacka oraz Magdalenę Różańską, których prace plastyczne o tematyce związanej z bezpieczeństwem i ochroną przeciwpożarową  zdobyły nagrody.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.