Turniej w Niepublicznym Zespole Szkół w Górkach

Turniej w Niepublicznym Zespole Szkół w Górkach

16 lutego uczniowie klas I – III Społecznej Szkoły Podstawowej w Glinach Małych wzięli udział

w turnieju piłki nożnej o puchar Przewodniczącego Rady Gminy Borowa, który odbył się Niepublicznym Zespole Szkół w Górkach. Nasi dali z siebie wszystko! W klasyfikacji końcowej chłopcy zdobyli miejsce III, natomiast dziewczynki nie dały sobie strzelić ani jednej bramki
i ostatecznie zdobyły II miejsce. Najważniejsza, jak zawsze przy okazji tego typu wydarzeń, była dobra zabawa, a jej nie brakowało. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki i medale zakupione przez Gminna Komisję rozwiązywania Problemów alkoholowych w Borowej. Gratulujemy dzieciom i nauczycielom – Pani Ewie Pietruszce i Panu Grzegorzowi Nelcowi.