Turniej gminny w naszej szkole

Turniej gminny w naszej szkole

 

Turniej gminny w naszej szkole

W niedzielę 8 października nasz Zespół był gospodarzem Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Borowa dla szkół z terenu gminy Borowa. Ponieważ nasza sala gimnastyczna jest największa spośród szkół w gminie, a boisko znajduje się bezpośrednio obok niej, zdecydowano, iż to właśnie w Glinach Małych odbędzie się ten turniej. Gościem imprezy był Pan Władysław Błażejowski, Wójt Gminy Borowa oraz radni Gminy Borowa z Panem Marianem Taranem na czele, który dokonał oficjalnego otwarcia. Drużynom z naszych szkół oraz szkół z Borowej i Górek towarzyszyli nauczyciele wychowania fizycznego, a także rodzice. Drużyny z Górek i oczywiście nasi uczniowie byli dodatkowo wspierani przez dyrektorów, Pana Andrzeja Majewskiego oraz Panią Ewelinę Trzpis. W turnieju wziął udział także prezes naszego stowarzyszenia, Pan Wojciech Naprawa, co dodatkowo motywowało zawodników. Drużyna młodsza ze szkoły podstawowej wywalczyła sobie I miejsce, natomiast nasi gimnazjaliści miejsce II! Nagrodą, oprócz pucharów, było … 1300 zł do wykorzystania przez szkołę na zakup strojów sportowych. Pieniądze bardzo nam się przydały, a Pan Grzegorz Nelec wraz z uczestnikami turnieju zadecydowali, co dokładnie należy kupić. Dziękujemy Organizatorom turnieju i gratulujemy jego uczestnikom oraz nauczycielom.