Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Przedstawiamy zasady obowiązujące w czasie rozpoczęcia roku szkolnego: 1. Uroczystość odbywa się na sali gimnastycznej. 2. Krzesła dla uczestników będą ustawione z zachowaniem właściwych odstępów – nie należy ich przesuwać. 3. Na salę wchodzimy po wcześniejszym zdezynfekowaniu rąk oraz założeniu maseczki. 4. Na uroczystość z każdym dzieckiem z oddziałów 0-I może wejść jeden rodzic. 5. Wszyscy rodzice, którzy chcą wejść na salę muszą założyć maseczki i zdezynfekować dłonie przed wejściem. 6. Przy wejściu należy przestrzegać zasady zachowania odstępów. 7. Po zakończeniu uroczystości na sali gimnastycznej dzieci i uczniowie przejdą do przydzielonych sal.

W związku z trwającymi rozmowami z przewoźnikiem, panem Januszem Kapinosem, informujemy, iż 1-3 września nie będzie kursował szkolny autobus.