Pożegnanie lata w Glinach Małych

Pożegnanie lata w Glinach Małych

 

Koniec września przyniósł nam oficjalne pożegnanie z ukochaną przez wszystkich porą roku. Mimo iż kalendarzowe lato już odeszło, my postanowiliśmy pożegnać się z nim dopiero 30 września i to dosłownie z przytupem. Wraz ze Stowarzyszeniem „Powiśle Gliny Male” , nauczycielami
i rodzicami zorganizowaliśmy turniej piłki nożnej oraz dyskotekę dla młodszych i starszych dzieci. Zabawa była przednia! Uczniowie byli co prawda nieco rozczarowani wynikiem turnieju, ponieważ wygrała drużyna rodziców. Jest to jednak motywacja do doskonalenia umiejętności piłkarskich
i mobilizacji w przyszłym roku. Młodsza grupa tańczyła i bawiła się razem z animatorkami
z Kulkolandu, co również okazało się dużą atrakcją. Dyskoteka dla starszej grupy zakończyła się
o godzinie 20.00, a zanim zadowoleni wróciliśmy wszyscy do domu, ogłoszono wyniki konkursu organizowanego z okazji Dnia Chłopaka, na najbardziej wytrwałego tancerza imprezy. Oczywiście liczyła się tu nie tyle technika i umiejętności (ponoć tańczyk tak jak śpiewać, może każdy), ale przede wszystkim zaangażowanie. Bezkonkurencyjny okazał się Filip Siwecki, który uhonorowany został… żelkowym bukietem Nasi rodzice zadbali o to, abyśmy mieli siłę tańczyć, ponieważ przygotowali dla nas pyszne kiełbaski z grila, Pani Dyrektor zaś zadbała o deser dla wszystkich.
W całym wydarzeniu uczestniczył oczywiście Prezes naszego stowarzyszenia, Pan Wojciech Naprawa, któremu dziękujemy za zainicjowanie organizacji takiej formy pożegnania lata oraz przekazanie pieniędzy ze składek członkowskich stowarzyszenia na nagrody dla nas.

Żegnaj lato, witaj jesień!