Pomoc dla rodziny z Glin Małych

Pomoc dla rodziny z Glin Małych

W niedzielę (27.09.2020) nad ranem wybuchł pożar, który odebrał dorobek życia Marii i Henrykowi Maj. W płomieniach stanęła ich stodoła, w której znajdowały się sprzęty rolnicze takie jak: traktor CASE, dwa kombajny. Spaleniu uległ również samochód, przyczepka i wiele innych cennych rzeczy potrzebnych do prowadzenia gospodarstwa, na których zakup Państwo Mojowie pracowali całe życie. Utracony w wyniku pożaru sprzęt był jedynym źródłem utrzymania Pana Henryka, który całe życie był rolnikiem i swoją pracę wykonywał z wielką pasją i zaangażowaniem. To skromni i wspaniali ludzie, którzy nigdy nie odmawiali innym pomocy. Całość kwoty ze zrzutki trafi do Państwa Majów, pomoże im w zakupie najpotrzebniejszych rzeczy, przybliży ich do odbudowy stodoły. W tej tragicznej sytuacji pomóżmy tej wspaniałej rodzinie wrócić do normalności. Zachęcamy wszystkich ludzi wielkiego serca

❤️

do wsparcia naszej zbiórki. Jeśli ktoś nie może wspomóc ich finansowo, niech chociaż udostępni tą zrzutkę aby dotarła do jak największej liczby potencjalnych darczyńców.

Osoby które chciałyby wspomóc Państwa Maj w odbudowuje gospodarstwa mogą wpłacać pieniądze tutaj:https://zrzutka.pl/4gtk5u