NOWY SAMORZĄD UCZNIOWSKI

NOWY SAMORZĄD UCZNIOWSKI

W czwartek 22 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. To dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie. Uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli na cały rok szkolny. Wybory poprzedziła kampania wyborcza, gdzie kandydaci wykonali plakaty wyborcze na których zostały umieszczone pomysłu oraz propozycje do realizacji na ten rok.

Głosowanie odbyło się tajnie. Każdy uczeń mógł oddać jeden głos na przewodniczącego oraz opiekuna SU.

A oto wyniki głosowania:

Przewodniczący- Natalia Trzpis

Zastępca Przewodniczącego- Gabriela Nycek

Sekretarz- Karolina Burczy

Członkowie: Dominika Drewniak, Lena Chlebowska, Kinga Borowiec Dziękujemy wszystkim za oddane głosy. Nowo wybranym władzom Samorządu Uczniowskiego życzymy owocnej pracy!