Niech żyje bal …

Niech żyje bal …

 26 stycznia, po zakończeniu pierwszego półrocza, spokojni o wyniki naszej klasyfikacji uczestniczyliśmy w zabawie choinkowej. Na ten dzień nasz hol dolny zamienił się w wielobarwną salę balową, pięknie przystrojoną specjalną dekoracją z bibuły. Młodsze dzieci bawiły się od godziny 15-tej i miały szanse zaprezentowania się w pięknych (lub strasznych) przebraniach. Różnorodność, pomysłowość i staranność przygotowanych strojów była tak wielka, iż nie udało się wyłonić tej najlepszej stylizacji! Grupa starsza natomiast, bawiąca się w godzinach od 18.00 od 21.00 miała inny pomysł na wspólną zabawę. Przeprowadzono kilka konkurencji, które pokazały wielką pomysłowość, ale i gibkość naszych ciał (zdobytą w pocie czoła na lekcjach wychowania fizycznego). Aby zrozumieć co mamy na myśli, zapraszamy do galerii…

P. S. Jak zwykle wielkie podziękowania należą się naszym wspaniałym rodzicom za poczęstunek. który zregenerował nasze siły!