Nasze sukcesy w konkursach artystycznych

Nasze sukcesy w konkursach artystycznych

Listopad okazał się miesiącem niezwykle owocnym w nagrody i wyróżnienia w konkursach wokalnych i recytatorskich. Uczestniczyliśmy w gminnych eliminacjach konkursu „Literatura i Dzieci-Nasze Pasje”, gdzie nagrody i awans do etapu rejonowego otrzymali:

 • Jakub Gąsior w kategorii recytacja,
 • Dominka Pelc w kategorii recytacja,
 • Katarzyna Szewczyk w kat. piosenka i kat. recytacja,
 • Milena Trzpis w kat. piosenka i w kat. recytacja,
 • Emilia Madej w kat. piosenka,
 • Natalia Trzpis w kategorii piosenka,
 • Sylwia Rusek w kat. piosenka i w kat. recytacja

Wyróżnienia w tych eliminacjach otrzymali : Bartosz Brzychcy kat. piosenka, Milena Naprawa w kat. piosenka, Amelia Napraw piosenka, Bartosz Peret piosenka,. Wszyscy zaprezentowali się wspaniale. 24 listopada. Również prace plastyczne naszych uczniów zostały docenione. Nagrody otrzymali:

 • Milena Trzpis
 • Igor Pietruszka
 • Emilia Kalicka
 • Katarzyna Szewczyk,

natomiast wyróżnienie otrzymali:

 • Daria Rusek
 • Joanna Sztuka
 • Ernest Pazdro

Rejonowy etap konkursu „Literatura i Dzieci” odbył się 24 listopada w Chorzelowie i również okazał się szczęśliwy dla naszych reprezentantów. Natalia Trzpis, nasza najmłodsza uczestniczka, otrzymała nagrodę i zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego, natomiast Emilia Madej i Katarzyna Szewczyk otrzymały wyróżnienia.

Wielki sukces udało się również osiągnąć Igorowi Pietruszce, którego praca otrzymała nagrodę w ogólnopolskim konkursie Słońce, woda i przygoda, którego tytuł w tym roku brzmiał „Morskie Klimaty”.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym oraz nauczycielom, którzy wraz z dziećmi pracują na sukcesy i promocję naszych szkół.