Najlepsze wyniki egzaminów gimnazjalnych w gminie i wycieczka do Zakopanego

Najlepsze wyniki egzaminów gimnazjalnych w gminie i wycieczka do Zakopanego

Student is taking test in math. Fingers in focus.

Po zakończeniu roku szkolnego tj. 29 i 30 czerwca zorganizowano w naszej szkole dwudniową wycieczkę do Zakopanego dla klasy trzeciej gimnazjum. Była to nagroda od pani dyrektor za uzyskanie najlepszych wyników egzaminów gimnazjalnych w gminie. Nasza klasa trzecia gimnazjum spisała się na medal – ilość punktów, jakie zdobyła w tegorocznej sesji egzaminacyjnej, była również wyższa niż średnie powiatu i województwa. Nic dziwnego, że pani dyrektor z wielkim zaangażowaniem zajęła się organizacją wycieczki. Zaproszenie na nią otrzymali także rodzice tegorocznych absolwentów, jednak żaden z nich nie skorzystał, co prawdopodobnie było kierowane tym, że nie chcieli oni ograniczać swobody i wolności swoich dzieci na tym ostatnim ich wspólnym wyjeździe:).
Wszyscy podróżni wrócili zmęczeni, ale zadowoleni z wyprawy. Było to interesujące rozpoczęcie wakacji.