Jak wyrazić miłość?

Jak wyrazić miłość?

 

W środę 21 lutego obchodziliśmy szkolny dzień zakochanych, który zastąpił nam tradycyjne walentynki. Klasa II gimnazjum powiązała to wydarzenie z realizacją swojego projektu edukacyjnego. Uczniowie przedstawili prezentację, która ukazywała wpływ miłości na literaturę i sztukę. Po prezentacji uczniowie z klas IV – VII oraz II i III gimnazjum zaprezentowali scenki do utworów muzycznych o miłości. Królował humor i miłość zakończona happy endem. Jury wybrało występ klasy III gimnazjum jako najlepszy spośród zaprezentowanych. Podczas spotkania wręczono również nagrody za wykonanie najpiękniejszych kart walentynkowych, które otrzymały Kasia Szewczyk, Patrycja Kiwior, Milena Dziadzio oraz Milena Naprawa Po zakończonym spotkaniu skrzydlate Amorki wręczyły karty walentynkowe, które uczniowie wrzucali do skrzynki przez ponad tydzień. I jak tu się nie zakochać …