Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

 

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. W naszej szkole uroczystość Dnia Babci i Dziadka odbyła się
z opóźnieniem spowodowanym wysoką absencją dzieci przed feriami. Tym bardziej babcie
i dziadkowie nie mogli się doczekać aby zobaczyć swoje wnuki.

Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla gości rodzice przygotowali poczęstunek w postaci gorącego dania, ciasta, kawy i herbaty, a dzieci pod kierunkiem swoich kochanych Pań, bogaty program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem, ale również tańce i zabawne scenki. Atmosfera tej uroczystości jak co roku była wspaniała.