Dni Rodziny, Profilaktyki i Sportu

Dni Rodziny, Profilaktyki i Sportu

Jak co toku, 1 i 2 czerwca to w naszej szkole Dni Rodziny, Profilaktyki i Sportu.

Dzisiejsze obchody rozpoczęliśmy od spotkania z Rodzicami, dla których dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-III przygotowały występ, a później tworzyliśmy nasze … „bomby witaminowe”. Do tego turniej szachowy i wizyta pana wójta Stanisława Mieszkowskiego, pani Agnieszki Adamczyk , dyrektora GOK Borowa , Pana Mieczysława Wiącka, przewodniczącego Rady Gminy Borowa oraz pani Alicja Peret-Piatkowska z upominkami…

W kolejnym dniu atrakcji i nauki odwiedzili nas przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego oraz policji. Do tego zabawa na zjeżdżalni, szkolne kino, planszówki, puzzle, spora dawka ruchu oraz pyszności od Rady Rodziców